Tehnician mentenanta (electrician, instalator)

electrician - instalator - mentenanta

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; București

Angajatul cautat are profilul de electrician si/sau instalator(fochist).

Postul presupune mentenanta pentru instalatiile electrice, sanitare si HVAC, angajatul pe acest post ofera suport tehnic de specialitate in locatiile partenerilor BK Technik.

Responsabilitatile specifice postului includ, fara a se limita la:
- Mentenanta sistemelor de instalatii electrice, sanitare si HVAC
- Verificarea preventiva a centralelor tehnice si sistemelor de aer conditionat
- reparatii si intretinere instalatii electrice, termice, sanitare.
- finisaje interioare (mici reparatii: vopsit lavabil; inlocuit tavan casetat; inlocuit placa gresie/faianta; mici reparatii tamplarie/mobilier)
- Gestionarea materialelor tehnice utilizate in cadrul activitatii de mentenanta
- Raportarea activitatii (intocmire rapoarte de service, rezolvare vizite, probleme constatate).

Competente necesare :

- Experienta de minim 2 ani in domeniul tehnic
- Studii medii tehnice sau calificare tehnica
- Atentie la detalii, ordonat, organizat
- Aptitudini pentru lucrul in echipa

Beneficii :
- pachet salarial atractiv