Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:

- Intretinerea echipamentelor si instalatiilor sanitare/electrice in cadrul unei cladiri de birouri sau in spatiile de birouri.
- Supravegheaza si opereaza instalatiile si echipamentele tehnice ale cladirii si asigura mentinerea acestora la parametrii functionali;
- Executa sarcinile conform programului de intretinere si interventie preventiva, predictiva si corectiva;
- Remediaza si elimina defectiunile aparute la dotarile, instalatiile si echipamentele tehnice din cadrul spatiilor administrate, realizarea lucrarilor comandate privind modificarea sau extinderea instalatiilor tehnice existente;

Cerinte:

- Studii tehnice sau calificare instalator/electrician;

- Cunostiinte in domeniul electric / electronic / mecanic / hidraulic , practici si metode de intretinere si reparatie;

-Persoana serioasa, cu simt de raspundere, echilibrata, motivata in atingerea obiectivelor;

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu motivant;
- Plan de stimulare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei;
- Mediu de lucru placut;
- Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante.