Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Cerinţe:

  • studii medii tehnice,
  • minim 3 ani experienţă într-o pozitie similară,
  • cunoştinţe în domeniul mecanic/pneumatic/electric/hidraulic,
  • limba engleza sau germană nivel mediu, reprezintă avantaj,
  • cunoştinţe operare PC,
  • experienţă minim de 3 ani în injecţie mase plastice (arburg, engel),
  • experienţa în injecţie zamak pe terminale (diecast), reprezintă un avantaj.
  • disponibilitate la lucrul in trei schimburi

 Responsabilităţi:

  • instalarea şi punerea în funcţiune a echipamentelor,
  • realizarea diverselor reparaţii pentru maşini şi echipamente, pentru aducerea lor în conformitate cu specificaţiile tehnice,
  • realizarea mentenanţei preventive, corective şi predictive,
  • propunerea şi realizarea de îmbunătăţiri ale echipamentelor pentru creşterea fiabilităţii şi eficienţei în exploatare.

 Beneficii:

  • transport gratuit,
  • tichete de masă,
  • bonus de vacanţă.