Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Responsabilitati:

Realizarea diverselor reparatii pentru masini si echipamente pentru aducerea lor in conformitate cu specificatiile tehnice;

Propunerea si realizarea de imbunatatiri ale echipamentelor pentru cresterea fiabilitatii si eficientei in exploatare;

Completarea rapoartelor de mentenanta si a documentatiei pentru toate activitatile de intretinere;

Responsabil pentru actiunile preventive, corective si predictive specificate in planul anual de mentenanta.

Cerinte:

Disponibilitate de a lucra in schimburi

Abilitati foarte bune de comunicare si adaptabilitate

Capacitate de reactie, dinamism si perseverenta

Dorinta de autoperfectionare

Pot constitui avantaj:

Cunostinte minime de mecanica

Cunostinte primare de echipamente electrice

Beneficii:

Pachet salarial extrem de motivant

Bonuri de masa

Transport asigurat

Asigurare medicala privata

Posibilitati multiple de promovare si dezvoltare profesionala

Mediu de lucru dinamic, profesionist intr-o companie aflata in plina ascensiune si dezvoltare

Training-uri interne si externe

Bonusuri de performanta