Detalii loc de munca

Tehnician mentenanta

Angajeaza Premium Talent
Nivelul carierei
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)
Tip job
Full time
Salariu net pe luna
600 - 800 €
Posturi disponibile
5

Cerinte:

- Experienta similara intr-o fabrica de productie;

- Cunostinte fie de mecanica, fie de electrica;

- Disponibilitate la munca in schimburischimnburi )

Responsabilitati:

- Urmarirea productiei prin monitorizarea masinilor automate;

- Urmarirea calitatii produselor finite si interventii pe parcursul productiei pentru micsorarea defectelor;

- Intretinerea, parametrizarea si optimizarea utilizarii echipamentelor si utilajelor;

- Efectuarea intretinerii preventive la echipamentele din linia de productie;

- Repararea defectelor aparute la utilajele de natura electrica, electronica si mecanica;

- Monitorizarea defectelor pe fiecare utilaj din aria de productie, pentru modificarea si imbunatatirea parametrilor de functionare a masinilor pentru cresterea/ mentinerea productivitatii si calitatii.

Beneficii:

  • Salariu motivant in funcție de realizări
  • Tichete de masa 20 lei
  • Bonusuri si beneficii in functie de realizari
  • Ore suplimentare plătite 200%
  • Transport asigurat sau decontat
  • Training specializat si posibilitate de dezvoltare a carierei
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă excelentă, într-o companie stabilă și în continuă dezvoltare.

Beneficii acordate

Medical
Abonament servicii medicale
Financiar
Prime de sarbatori
Tichete de masa
Decontare transport
Dezvoltare
Traininguri de specializare
Conditii de lucru
Echipa multiculturala