Detalii loc de munca

Tehnician Mecanic

Nivelul carierei
Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Posturi disponibile
2

Candidatul Ideal:

  • Studii tehnice de specialitate;
  • Experienta in mentenanta echipamentelor;
  • Cunostinte despre Hidraulica, Pneumatica si Electrica;
  • Cunostinte de operare PC;
  • Disponibiliate de a lucra in schimburi.

Descrierea jobului:

  • Realizarea mentenantei preventiva si corectiva pentru echipamentele din ariile de productie;
  • Identifica cauzele defectelor si propune solutii;
  • Detectarea defectelor si remedierea acestora in cel mai scurt timp;
  • Propunerea solutilor de imbunatatire;
  • Competarea Registrului de Interventie.

Beneficii:

  • Salariu in functie de experienta;
  • Tichete de masa 20 lei/zi;
  • Spor de 15% pentru programul in schimburi;
  • Spor de noapte 25%;
  • Bonus de calitate;
  • Asigurare medicala privata;
  • Transport asigurat din Timisoara si din imprejurimi;
  • Bucatarie proprie;
  • Bonus de Craciun.