Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Strada Palanca, Timișoara

Responsabilitati:

- Masurare cu sublerul
- Taiere, indoire, gaurire conform desen tehnic
- Respectarea instructiunilor de lucru.
- Atingerea normelor de productie impuse.

- Programare masina CNC

Cerinte

- Scoala profesionala in domeniul mecanic sau facultate domeniul mecanic
- Disponibilitate de lucru in schimburi 3 / 4
- Experienţă de lucru în producţie (constituie avantaj)
- Calificari necesare in domeniul mecanic - Tehnician mecanic, Tehnician intretinere si reparatii, Tehnician automatizari, Tehnician mecatronist
- Indemânare, atenţie şi precizie în desfăşurarea activităţii
- Constituie avantaj (cunostinte de desen tehnic si masurare cu sublerul)

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu de incadrare peste medie
- Tichete de masa
- Bonusuri lunare in functie de performanta
- Spor pentru ore de noapte si ore suplimentare
- Prime de Paste si Craciun
- Al 13-lea salariu
- Transport asigurat
- Şansa de a lucra într-o echipă tânără şi dinamică, cu echipamente şi tehnologii performante