Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

104 Strada Ciprian Porumbescu, Timișoara

Candidatul ideal

Ne dorim o colegă care sa fie:
- Jovială, dedicată masajului și tratamentelor corporale, orientată către client, bună profesionistă, cu o atitudine pozitivă;

Descrierea jobului

Suntem o echipă tanară de profesionisti și oferim exclusiv doamnelor si domnișoarelor, servicii de remodelare corporală, realizate cu produse si echipamente profesionale.

Avem nevoie de colege noi in echipa noastră, astfel că dacă îți dorești să ni te alaturi, iată ce responsabilități vei avea de indeplinit:

- Realizarea tratamentelor corporale specifice: masaj antIcelulitic, masaj de relaxare, drenaj limfatic, masaj terapeutic, etc;
- Realizarea evaluarilor/consultațiilor corporale și intocmirea de fișe ale clientelor;

- Prezentarea beneficiilor tratamentelor;
- Intocmirea necesarului de consumabile;

Ce iti oferim:

- Un mediu de lucru relaxant, flexibil, prietenos si vesel;
- Pachet salarial atractiv + bonusuri de performanță;
- Dezvoltare si avansare in cadrul companiei;
- Dezvoltare profesionala;
- Tratamente corporale in valoare de 200 lei lunar
- Beneficii suplimentare: antrenamente și ședințe de masaj gratuite, testarea noilor servicii;

Descrierea companiei:

Salon NOA este adresat exclusiv doamnelor și domnișoarelor care își doresc un tratament de calitate cu produse și echipamente profesionale. Oferim o atenție deosebită fiecărei cliente care ne trece pragul, fiind pregatiți să oferim consilierea de care are nevoie orice clientă a noastră pentru a putea ajunge la rezultatele dorite.

Daca tu crezi ca esti potrivită pentru acest job, aplica aici si noi te vom contacta pentru a ne cunoaște.