Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

11 Calea Buziașului, Timișoara

Responsabilitati:

Receptionarea, organizarea si eliberarea materialelor, componentelor si semifinitelor din magazii, conform procedurilor si instructiunilor interne.

Gestionarea OF- urilor

Asigura justetea stocurilor, pastreaza documentele justificative legate de stocuri.

Verifica concordanta dintre faptic si scriptic de pe notele de predare (materie prime, finite, semifinite, deseuri) inainte de a le introduce  in magazie si de a le inregistra in sistemul informatic.

Respecta sistemul FIFO

Participa la cantarirea materialelor si produselor descarcate, in vederea efectuarii receptiei fizice.

Cerinte:
Microsof Office
Permis autorizat de ISCIR- constituie avantaj

Cunoasterea normelor de ambalare si etichetare

Cunoaşterea instrumentelelor de gestiune a stocurilor

Disponibilitate pentru a lucra in 2 schimburi

Oferim:
Salariu motivant
Sistem de bonusare
Mediu de lucru dinamic si placut
Posibilitatea de a promova