Tehnician linie de imbuteliere

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1800 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati:
- Coordonare productie pe linie de imbuteliat ultramoderna .
- Colaborare cu Inginerul sef si Directorul de Productie in vederea optimizarii si eficientizarii proceselor de productie.
- Executare mentenanta preventativa si corectiva la echipamentele de productie.
- Suport tehnic pentru operatori in vederea insusirii procedurii de lucru si operare echipament.
- Implementarea si supervizarea procedurilor HACCP si sistemului de control al calitatii.

Cerinte:
- Studii in domeniul tehnic (electronic/ automatizare/ computere/ electric/ mecanic).
- Experienta in imbuteliere, ambalare produse alimentare, lichide.
- Cunostinte tehnice in operare si intretinere echipamente moderne de productie.

Beneficii
- Mediu de lucru dinamic intr-o societate lider de piata
- Tichete de masa.
- Prime de sarbatori, bonusuri de merit.