Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Salonta

Se recruteaza si din

Oradea, Arad, Timișoara

Candidatul ideal

- Bune cunostinte de operare PC: pachet Microsoft Office

- Experienta in industria automotive constituie avantaj

- Spirit de echipa, seriozitate, simt organizatoric si atentie la detalii

Descrierea jobului

- Calibrare, verificare, etalonare si operare zilnica a echipamentelor de masurare si control

- Determinarea proprietăţilor fizico-mecanice

- Stabilirea indicatorilor de performanţă pentru Laborator, impreuna cu managerul de  calitate

- Tinerea evidentei si pastrarea inregistrarilor in ordine, intocmirea rapoartelor de analiza specifice

- Monitorizarea respectarii indicatorilor de performanţă stabiliţi şi aducerea la cunostinta managerului de calitate despre eventualele devieri, propunând si actiuni corective

POSTUL ESTE DISPONIBIL LA FABRICA DIN SALONTA, BIHOR!

  • Interviu online
  • Ati observat ca postul pentru care aplicati este pentru fabrica din Salonta, Bihor?
  • Care sunt asteptarile dvs. salariale?