Acest job nu mai este activ.

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

1. Responsabilitatile postului

Proiecte: Bike sharing , Tcketing

  • Asambleaza, configureaza si instaleaza componente hardware, pe diverse scheme electrice/ electronice intr-o gama variata de sisteme IT integrate.
  • Configureaza echipamentele hardware conform specificatiilor tehnice primite de la managerul de proiect.
  • Efectueaza demonstratii de functionare ale produselor asamblate si instalate.
  • Important: permis de conducere - categ. B

2. Oferta

  • Proiecte inovative, variate, interesante si competitive;
  • Aprecierea si recunoasterea efortului si a meritelor;
  • Mediu de lucru competitiv, placut, dinamic si stimulant.
  • Un mediu potrivit pentru practica, dar si pt invatarea unor scheme electrice complexe.
  • Program flexibil pentru seminarii/ laboratoare
  • Documente necesare dosarului de practica
  • Angajam FARA experienta
  • Scolarizare gratuita
  • O echipa tanara si vesela
  • Pachet salarial atractiv

    Te-ai regasit în descriere? Hai sa ne cunoaştem!

    Multumesc!