Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Constanța

    1. Responsabilitatile postului

    Proiect: Bike sharing - Constanta

    • Asambleaza, configureaza si instaleaza componente hardware, pe diverse scheme electrice.
    • Configureaza echipamentele hardware conform specificatiilor tehnice primite de la managerul de proiect.
    • Efectueaza demonstratii de functionare ale produselor asamblate si instalate.
    • Important: permis de conducere - categ. B

    2. Oferta

    • Proiecte inovative, variate, interesante si competitive;
    • Aprecierea si recunoasterea efortului si a meritelor;
    • Mediu de lucru competitiv, placut, dinamic si stimulant.
    • Un mediu potrivit pentru practica, dar si pt invatarea unor scheme electrice complexe.
    • Program flexibil pentru seminarii/ laboratoare
    • Documente necesare dosarului de practica
    • Angajam FARA experienta
    • Scolarizare gratuita
    • O echipa tanara si vesela
    • Pachet salarial atractiv

      Te-ai regasit în descriere? Hai sa ne cunoaştem!

      Multumesc!