Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

700 - 1000 €

Responsabilitati:

  • instalare, configurare si mententanta sisteme operare Windows si software specifice
  • instalare, configurare si intretinere sisteme de calcul, retele, imprimante, dispozitive mobile, etc
  • suport tehnic pentru rezolvarea incidentelor legate de calculatoare, retelistica, imprimante, sisteme de operare, diverse sisteme software, echipamente mobile, transmisii de date mobile
  • configurare si mentenanta sisteme supraveghere video

Cerinte:

  • Studii medii/ superioare de specialitate
  • Experienta cel putin 2 ani in domeniul IT&C, pe un post similar
  • Cunostinte avansate de instalare/configurare/depanare/mentenanta sisteme operare Windows si diverse sisteme software
  • Cunostinte diagnosticare/depanare sisteme de calcul, imprimante, copiatoare, etc
  • Instalare/diagnosticare/depanare retele calculatoare (wired & wireless)
  • Cunostinte instalare/configurare: telefoane/smartphone si transmisiuni mobile de date
  • Experienta in configurarea/mentananta sistemelor de supraveghere video (camere, cablari, DVR-uri, etc)
  • Permis conducere