tehnician intretineresireparatii echipamente cafea

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Pitești

Se recruteaza si din

Mioveni

CAFETO , importanta companie regionala, cu capital 100% romanesc, localizata in Pitești, județul Argeș, specializata in producția de cafea de specialitate si in oferirea de soluții dedicate pentru canalele de vending, a serviciului de cafea pentru birouri si horeca,

 angajează:

  1. Tehnician întreținere si reparații automate cafea, alte echipamente espresso pentru prepararea cafelei

- 1 post

Descrierea postului: activitatea  se desfășoară la sediul firmei si pe teren, la sediul clienților noștri unde sunt instalate diverse echipamente pentru prepararea cafelei si a altor băuturi calde

Cerințe :

  • bărbat
  • permis conducere categoria B, experiența in condus auto
  • studii medii sau post liceale
  • capacitate de integrare rapida si de lucru in echipa
  • persoana ordonata si îngrijita
  • persoana cu atenție la detalii
  • cu abilitați de comunicare
  • cunoștințe operare PC si pachet office
  • avantaj cunoștințe limba engleza
  • cu experiența tehnica in reparații echipamente electrice, electronice sau electrocasnice
  • disponibilitate program prelungit si pentru deplasări
  • peste 25 ani
  • domiciliu in Pitești si zone limitrofe, Mioveni si zone limitrofe

Se oferă :

  • pachet salarial atractiv
  • prime de sărbători
  • program de lucru flexibil
  • mașina si telefonul firmei
  • un mediu de lucru stabil, prietenos si plăcut