Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Cerinte:

Studii tehnice/ de specialitate

Experienta in domeniu

Calificare de electrician sau electromecanic constituie un avantaj

Cunostinte in automatizari, instalatii HVAC si frig reprezinta un avantaj

Atentie distributiva, responsabilitatea si promptitudine

Responsabilitati:

Asigura functionarea echipamentelor tehnice, realizeaza reparatii de echipamente

Verifica instalatiile din localurile tehnice si din spatiile comerciale si de productie

Intervine pentru remedierea anomaliilor/defectiunilor pentru instalatiile, masinile, utilajele si echipamentele magazinului

Interpreteaza adecvat planurile tehnice pentru instalatia electrica, sanitara, anti-incendiu si de frig, sistemul de climatizare

Contribuie la intretinerea preventiva a echipamentelor si a instalatiilor tehnice

Beneficii:

 Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie stabila si un mediu dinamic, competitiv

 Asigurare medicala la o clinica privata

 Bonuri de masa

Descrierea companiei:

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaize. In prezent, in lume existã peste 70 de hipermarketuri Cora: in Franta, Belgia si Romania. In Romania, Cora are in prezent 11 magazine. Compania noastra pune accentul pe calitatea serviciilor si a produselor oferite, prin urmare investeste in dezvoltarea angajatilor sai. Ii asteptam sa se alature echipei noastre pe toti cei care doresc sã-si construiascã o carierã, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitãti de promovare!