Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Buzău

Responsabilitati
- instaleaza si pune in functiune echipamentele comercializate
- asigura diagnosticare, reparatie, mententa a echipamentelor de tratare / epurare apa
- interventii tehnice in regim curent si de urgenta.

Cerinte:
- studii medii
- competente in domeniul electromecanic constituie un avantaj
- bune abilitati de comunicare si relationare(lucru in echipa)
- persoana dinamica cu initiativa, sociabila
- permis conducere (minim 1 an vechime)
- disponibilitate de lucru in teren
- capacitati de planificare si organizare a muncii proprii
- capacitate de invatare;
- receptivitate la solicitarile profesionale

Beneficii Oferite

- Mediu profesionist de lucru;
- Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei ;
- Participarea la training-uri de perfectionare ;
- Pachet salarial competitiv

Relatiile se pot obtine la tel 0238 –la sediul nostru – Buzau, Soseaua Pogonele, nr 24, sau pe email