Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Candidatul ideal

  • Calificare in domeniul electronica/ automatizari/ instalatiil electrice;
  • Persoana organizata, responsabila, cu capacitate de a lua decizii prompte;
  • Experienta minim 2 ani in activitatea de service si mentenanta echipamente;
  • Disponibilitate la deplasari;
  • Permis de conducere categ. B.

Descrierea jobului

  • Executa lucrari de configurare si montare tablouri electrice;
  • Conexiuni electrice parte de forta si comunicare;
  • Executa lucrari de intretinere si reparare echipamente de aer conditionat, echipamente electrice si echipamente de automatizari;
  • Verifica functionalitatea acestor echipamente;
  • Testeaza echipamentele noi;
  • Realizeaza monitorizare HVAC.

Se ofera:

  • Program de munca flexibil;
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala – participarea la implementarea unui sistem de monitorizare la nivel national.

Descrierea companiei

Instal Expert, companie cu 20 de ani experienta in Service HVAC-R, avand puncte de lucru/ echipe de interventie in Cluj–Napoca, Timisoara, Lugoj, Craiova, Bucuresti, Brasov, Bacau, Ramnicu -Valcea, Iasi si Constanta.

Cautam colegi pentru dezvoltare echipe de service pentru instalatii de aer conditionat, vitrine frigorifice, echipamente fast-food, instalatii de incalzire si ventilatie.