Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

  Descrierea jobului pentru electrician:

  • Executarea lucrărilor de construcții montaj, revizii tehnice și reparații în instalațiile electrice de curenti tari si slabi
  • Execută lucrări de mentenanţă preventivă (control periodic al instalaţiilor de distribuţie, masurători de sarcină şi tensiune)
  • Testeaza circuitele electrice  folosind aparatura specifica.

Candidatul ideal

  • Studii medii : scoală profesională sau liceu profil electric (calificare electrician)
  • Experienţă în exploatarea şi mentenanta instalaţiilor electrice
  • Autorizare ANRE electrician autorizat (constituie un avantaj)
  • Abilităţi de organizare şi gestionare a timpului de lucru;
  • Bune abilităţi de comunicare şi lucru în echipă;
  • Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini, de a fi flexibil la schimbările organizaţionale
  • Permis de conducere categoria B-prezentare document în copie
  • Capacitate de muncă și operativitate în condiţii de lucru sub stres.