Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Ploiești, Otopeni

Responsabilitati principale:

- Executa instalatii curenti slabi sub coordonarea sefului de echipa/sefului de santier;
- Urmareste respectarea standardelor tehnice si de calitate si respectarea proiectului tehnic in executie.

Cerinte:

- Studii medii tehnice de profil in domeniul electronica, electrotehnica, automatica sau telecomunicatii;
- Experienta executie sisteme de curenti slabi in constructii la proiecte de dimensiuni si complexitate mare: minim 2-3 ani;
- Atestat ARTS : Tehncian executie sisteme de securitate – constituie avantaj ;
- Cunostiinte tehnice solide in domeniul instalatiilor curenti slabi - sisteme de securitate si cablare structurata;
- Disponibilitate la lucrul pe santier in Bucuresti si in tara;
- Spirit de echipa si de colaborare;
- Personalitate energica, proactiva, cu atitudine pozitiva.

Oferta (bonusuri, beneficii):

1. Pachet salarial atractiv corelat cu experienta si realizarile profesionale, bonus anual pentru realizarea obiectivelor, abonament policlinica privata, telefon mobil, participarea la programe de instruire;
2. Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa aflata intr-o continua expansiune.