Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Se recruteaza si din

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Despre noi, Rolf Control Acces .

Rolf Control Acces a fost infiintata acum 24 de ani la Bucuresti.

Activitatea noastra principala este de: proiectare, instalare si intretinerea sistemelor integrate de securitate pentru industrie si sectorul comercial.  Suntem o companie care lucreaza pe baza de "proiect" si care furnizeaza instalatii "la cheie" de nivel inalt.

Suntem parteneri directi ai unor companii de top in domeniul securitatii fizice industriale si comerciale.

In vederea extinderii activitatii companiei, ne face placere sa va anuntam ca avem disponibile posturi pentru pozitia: tehnician instalare sistem de securitate

Descrierea generala a activitatii

Cautam o persoana energica, onesta si serioasa care doreste sa activeze intr-un domeniu de inalta tehnologie: instalare sisteme de securitate.

Tehnicianul va fi direct implicat in activitati de cablare si instalare echipamente de securitate (detectoare, cititoare  de cartele, camere de luat vederi, etc)

Activitatea se desfasoara atat in sediul nostru din  Bucuresti, cat si in regim de deplasare, pe santierele de instalare aflate in orase din tara, precum si in alte orase din strainatate - tarile invecinate Romaniei - dupa caz.

Programul general este 9-17:30 Luni-Vineri, dar ocazional si limitat in timp pot aparea si devieri de la programul mentionat, in conditiile legii.

Activitatea de instalare se executa dupa scheme electrice si de amplasament, sub indrumarea-coordonarea unui manager de proiect sau a unui inginer responsabil.

Beneficii:

  • Activitate, perfectionare  si lucrul cu echipamente de cel mai inalt nivel tehnologic in domeniul securitatii electronice;
  • Se asigura conditii de calificare de specialitate, la locul de munca, in domeniul High-Tech pentru cei care vin din alte domenii  de activitate si dovedesc dorinta, adaptabilitate, indemanare si spirit tehnic;
  • Tinerii absolventi de liceu, seriosi, care doresc sa invete o meserie interesanta sunt bineveniti si integrabili intr-un program de ucenicie;
  • Pentru cei cu diplome de bacalaureat - posibilitatea de trimitere la cursuri de certificare ARTS ca tehnician in domeniul instalatiilor de securitate electronica;
  • Veniturile sunt compuse din salariu de baza + bonificatii suplimentare ( bonuri de masa, la valoare maxima, decontarea transportului la/de la locul de munca, diurne legale pentru deplasari, compensari pentru regiumul de deplasare, prime de performanta, etc).
  • Salariul de baza se bazeaza pe o schema cu trepte de categorii pe care tehnicianul o poate parcurge pe masura deprinderii de abilitati si cunostinte necesare pozitiei.
  • Salarizarea bazata pe schema de categorii este un mijloc transparent si usor de inteles astfel incat tehnicianul sa poata intelege, inca de la inceput cum poate evolua in timp, din punct de vedere financiar;

Salariul de inceput va fi fi discutat in cadrul interviului, functie si de calificare prezenta a candidatului.

Persoana angajata poate evolua,  in cadrul firmei functie de cunostinte si abilitati pana la nivel de "subinginer" si/sau manager de proiect.

Responsabilitati:

Pozitia de tehnician presupune activitati specifice de instalare a tuburilor, cutiilor de conexiuni, cablurilor si echipamentelor de securitate in intervale de timp pre-determinate  si in conditiile de calitate impuse de normele interne ale companiei.

Normele de timp si de calitate sunt definite dupa o lunga experinta in domeniu, asfel incat o persoana cu calificare medie si cu cunostinte profesionale medii sa le poata indeplini in conditii de calitate si confort.

Conditii necesare-esentiale pentru selectie:

  • Clinic sanatos;
  • Cazier judiciar curat;
  • Exclus persoane dependente de alcool si/sau droguri, indiferent de niveul de dependenta;
  • Liceul - minim 10 clase;
  • Onestitate si integritate;
  • Dorinta si capacitate de munca constanta;
  • Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate;
  • Indemanare si spirit tehnic;
  • Bune cunostinte de lucru cu scule specifice: surubelnite, clesti spitz/sfic, pistol de lipit, masina de gaurit, masina roto-percutoare - conditie esentiala;
  • Capacitate si diponibilitate pentru lucru la inaltimi medii, pe scara. Inaltime de lucru ( 2-4 m);
  • Adaptabilitate buna la situatii tehnice neprevazute;
  • Adaptabilitate la lucrul in echipa, bun coleg;

Nota: Este necesar ca potentialul coleg sa indeplineasca toate conditiile de mai sus;

Nu exista conditii de varsta Absolventii de liceu si/sau tinerii necalificati dar care indeplinesc condtiile de mai sus sunt bineventi. Ei pot beneficia de un program initial de ucenicie si calificare pentru treptele superioare.

Conditii ce consituie un avantaj in selectie ( nu sunt obligatorii)

  • Liceul terminat cu diploma de bacalaureat ;
  • Experienta in domeniul sistemelor de securitate, minim 2 ani sau intr-un domeniu conex (telecomunicatii, cablare structurata, etc)
  • Cunostinte bune de electricitate si/sau echipamente mecano-electronice;
  • Cunostinte privind lucrul cu aparate de masura;
  • Diploma de studii superioare in domeniul electric-automatica, pentru cei cu studii superioare dar care, pe moment, nu au destula experienta pentru a accede direct intr-un post de inginer de sistem;
  • Diploma de atestare ca tehnician de securitate emisa de una dintre autoritatile competente ( ARTS, etc)
  • Carnet de conducere cat B cu experienta de minim 2 ani, fara evenimente majore;

Nota: Nu este necesar ca toate conditiile de mai sus sa fie indeplinite in totalitate. Oricare conditie indeplinita consitutie un avantaj. Cu cat mai multe cu atat mai bine;

Disponibilitate pozitie

Pozitia este deschisa pentru mai multe locuri de munca - tehnician instalare, cu posibilitatea de angajare imediat dupa ce procesul de selectie a avut loc;

Pentru cei care lucreaza in prezent si vor fi selectati, pozitia le va ramsne diponibila perioada de preaviz de 20 de zile lucratoare pe care candidatul selectat il va acorda anagajatorului pe care doreste sa-l parasesca;.

Proces de seclectie

Procesul de selectie va consta din trei etape:

1) Analiza CV-ului. In urma analizei, persoanale selectate vor fi invitate, telefonic, la primul interviu; In urma selectarii pe lista de interviu, veti fi invitat, telefonic, la primul interviu. Pentru situatiile in care nu puteti onora invitatia in ziua propusa, interviul s-ar putea reprograma intr-un interval rezonabil;

2) Primul interviu se va desfasura cu directorul tehnic al companiei. Discutiile se vor axa in jurul capacitatilor si abilitatilor dumneavoastra tehnice si a detalierii activitatilor  specifice pe care urmeaza sa le executati.

In cazul in care se patreaza interesul de ambele parti veti primi, telefonic o invitatie pentru cel de-al doilea interviu.

3) Al doilea interviu se va desfasura cu directorul general - in cadrul interviului se vor discuta aspecte legate de conditiile de angajare si veti face cunostinta cu propunerea financiara.

In urma agrementului mutual, stabilit in cadrul celui de-al doilea interviu, vi se vor comunica procedurile si pasii pe care trebuie sa-i urmati in vederea angajarii.

Angajarea se va face  cu contract de munca legal,  pe durata nedeterminata.