Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

700 - 1400 €

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie să aibă experienţă în domeniul sistemelor de alarmă antiefracţie, semnalizare incendiu, control acces, supraveghere video, cablare structurată. Câţiva ani de vechime în domeniu este binevenită.
Apreciem seriozitatea, punctualitatea şi dorinţa de realizare profesională.
Cunoaşterea limbii engleze şi/sau germane, la nivel mediu (mai ales documentaţii tehnice) constituie avantaj.

Descrierea jobului

- instalarea, punerea în funcţiune, programarea, întreţinerea sistemelor din portofoliul firmei
Oferim salariu atractiv, negociat la angajare, bonuri de masă, diurnă la delegaţii.

Descrierea companiei

SB Elektronik SRL, cu sediul in Baia Mare se ocupă încă diu sisteme de securitate şi reţele de comunicaţii.
Deviza noastră este întâi de toate calitatea.
Firma noastră asigură servicii complete de proiectare, instalare, consultanţă, întreţinere, pentru urmatoarele categorii de echipamente şi lucrări:
- sisteme de alarmă antiefracţie
- sisteme de detecţie şi semnalizare incendiu
- sisteme de control acces şi de pontaj
- interfoane, videointerfoane
- sisteme de supraveghere video
- reţele date/voce, cablare structurată, centrale telefonice
- sisteme de sonorizare, conferinţă, traducere simultană
- automatizări uşi, porţi, bariere