Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

450 - 600 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cerinte:

  • studii tehnice ( liceu profil tehnic sau facultate profil tehnic (Facultatea de Electronica, Electrotehnica, Energetica, Instalatii));
  • cunostinte de limba engleza constituie un avantaj;
  • persoana responsabila, organizata, deschisa;
  • abilitati bune de comunicare atat la nivel scris cat si nivel verbal.

Responsabilitati:

  • stabilește/modifică/urmărește agenda Directorului General și umrărește îndeplinirea obiectivelor de către angajați;
  • redactează rapoarte/documente/corespondență de protocol (mail-uri, informări externe/interne etc.);
  • elaborează rapoarte şi prezentări, la solicitarea Directorului General;
  • asigură trimiterea/distribuția corespondenței externe/interne, ori de câte ori este nevoie.

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • salariu atractiv;
  • bonuri de masa;
  • telefon de serviciu;
  • asigurare medicala risc accidente;
  • bonusuri de performanta;
  • posibilitati reale de avansare;
  • participare la cursuri de instruire de specialitate;
  • lucru intr-o echipa tanara si dinamica;
  • proiecte motivante din punct de vedere profesional.

Descrierea companiei
Compania NEOTRONIX este o companie in plina ascensiune, ce se poziţioneaza in topul firmelor din domeniul instalatiilor electrice, fiind printre putinii integratori din Romania ce pot oferi o gama completa de servicii.
Compania este structurata astfel incat fiecare divizie sa se bucure de o atentie calificata, de profesionisti pregatiti la cel mai inalt nivel si de servicii prestate la cel mai inalt rang.