Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Pitești

Principalele responsabilitati ale postului sunt:

  • Efectuarea de servicii de instalare, intretinere si reparatii pentru echipamentele de tip Self-Service ATM (bancomate, POS-uri, Info Chioscuri, aparate embosat, etc);
  • Urmarirea si indeplinirea conditiilor contractuale;
  • Realizeaza verificarea periodica a echipamentelor;
  • Intocmirea fiselor de interventie si creearea raportelor in aplicatia online;

Cerinte:

  • Studii superioare de inginerie sau medii de specialitate (profil electric/electronic/telecomunicaţii)
  • Responsabilitate, mod riguros de organizare a propriei activităţi
  • Cunoştinţe solide in domeniul electrotehnic;
  • Carnet de conducere categoria B;
  • Experienta de lucru, min. 1 an
  • Limba engleza nivel mediu;

Oferta:

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata.
  • Masina de serviciu, telefon, laptop, internet.
  • Dezvoltare intr-o firma multinationala stabila.
  • Pachet salarial echilibrat.
  • Bonuri de masa, asigurare medicala, bonusuri, pachet beneficii flexibile.