Detalii loc de munca

Tehnician/ Inginer Service

Angajeaza Premium Talent
Nivelul carierei
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Tip job
Full time
Salariu net pe luna
500 - 850 €
Posturi disponibile
3

Cautam colegi Tehnicieni sau Frigotehnisti pentru zona Bihor, Cluj-Napoca si Sibiu.

Tehnicianul Service HVAC trebuie sa detina o experienta de minimun 5 ani in domeniul service instalatii de climatizare si instalatii frigorifice. Activitatea necesita deplasari zilnice in zona alocata fiecarei echipe de service, iar programul de munca este unul flexibil.

Suntem in cautarea unor persoane energice, comunicative si cu o capacitate foarte buna de a relationa cu clientii. Seriozitatea, disciplina si corectitudinea in munca trebuie sa faca parte din activitatea zilnica a noilor colegi.

Studiile liceale sau scoala profesionala sa fie cu profil frigotehnic, mecanic, electromecanic sau electric. Totodata, trebuie sa fii dispus sa te dezvolti continuu. Este important să ai cunoștințe in utilizarea aplicatiilor mobile deoarece sunt necesare in activitatea zilnica.

Pentru ca activitatea presupune deplasari zilnice este necesar permisul de conducere categoria B.

Responsabilitatile postului:

- Remedierea defectiunilor la sediul clientului;

- Intretinerea periodica a echipamentelor;

- Intocmirea documentatiei aferente lucrarilor executate;

- Oferirea solutiilor tehnice;

Oferim:

- Salariu fix + sistem de bonusuri in concordanta cu experienta si nivelul de calificare;

- Program de lucru flexibil;

Despre noi:

Instal Expert SRL proiecteaza si executa lucrari de instalatii termice si sanitare, retele si instalatii electrice, sisteme de distributie si instalatii de utilizare a gazelor naturale, montaj si service pentru echipamente si instalatii frigorifice, de incalzire, aer conditionat si ventilatie. Asiguram asistenta tehnica de specialitate, service si mentenanta pentru instalatiile de incalzire, aer conditionat, ventilatie, climatizare, echipamente frigorifice, echipamente fast-food, avand echipe de interventie in Cluj–Napoca, Oradea, Timisoara, Lugoj, Deva, Craiova, Bucuresti, Brasov, Ramnicu- Valcea, Bacau, Iasi si Constanta.