Tehnician/Inginer mentenanta instalatii electrice

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal:

- studii tehnice ( liceu profil tehnic sau facultate profil tehnic (Facultatea de Electronica, Electrotehnica, Energetica));

- permis auto categoria B;

- autorizare ANRE grad II B reprezinta un avantaj;

- cunostinte de limba engleza constituie un avantaj;

- cunoașterea celor mai bune practici din domeniul tehnic (mentenanță corectivă/ preventivă);

- abilitate de a presta servicii conform documentației tehnologice;

- disponibilitate deplasari la client: Bucuresti+zone limitrofe si in tara.

Responsabilitati:

- efectueaza activitati de punere in functiune, service si mentenanta a echipamentelor electrice, la sediul clientului;

- presteaza servicii de urgenta pentru defectiuni la echipamentele si sistemele electrice ale clientilor;

- efectueaza verificari periodice la sistemele si echipamentele electrice;

- remedierea defectelor in instalatiile electrice;

- intocmirea documentatiei necesare fiecarei interventii/instalari pentru o cat mai buna gestionare si remediere, dupa caz.

Beneficii:

 - salariu atractiv;

- bonuri de masa;

- masina de serviciu;

- telefon de serviciu;

- laptop;

- asigurare medicala risc accidente;

- bonusuri de performanta;

- posibilitati reale de avansare;

- participare la cursuri de instruire de specialitate;

- lucru intr-o echipa tanara si dinamica;

- proiecte motivante din punct de vedere profesional.