Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

400 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati:

  • Interventii in toata tara
  • Fiscalizari / defiscalizari
  • Instalare imprimante fiscale pentru clientii HoReCa ( hotel, restaurant, catering)

Cerinte:

  • Permis conducere categoria B.
  • Experienta de condus
  • Cunostintele tehnice  de nivel entry level sunt un plus
  • disponibilitate din data de 18/19 iunie

Abilitati:

  • Capacitatea de a invata repede;
  • Dorinta de a acumula cunostinte si experienta;
  • Initiativa, spirit de echipa, bune abilitati de comunicare;
  • Poate avea rezultate fara o supervizare constanta;

Observatii: In cazul deplasarilor cazarea si masa sunt asigurate de companie

Beneficii:

  •   salariu atractiv
  • bonuri de masa
  • posibilitate de angajare pe pe perioada nedetermina ulterior pe una din urmatoarele pozitii: consultant implementare, consultant suport sau tehnician hardeware

  • Interviu online
  • Care este disponibilitatea dumneavoastra pentru a calatori in interes de serviciu?