Tehnician gestiune stoc (stock controller)

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Responsabilitati:

- verifica operarea in sistemul informatic a datelor referitoare la miscarile de marfuri din depozit;

- intocmeste rapoarte periodice privind stocurile, pe categorii de marfuri (deteriorate, vandabile, blocate) conform procedurilor in vigoare;

- urmareste zilnic miscarile de marfa din depozit; depisteaza si corecteaza anomalii de stoc;

- efectueaza periodic inventare si regleaza diferentele intre stocul teoretic si stocul fizic in baza justificativelor;

- raporteaza catre superiorul ierarhic dificultatile aparute si participa la corectarea acestora;

Cerinte:

- minim studii medii;

- cunostinte MS Office - obligatoriu;

- cunostinte gestiune economica - obligatoriu;

- experienta pe un post similar - obligatoriu;

Profil:

- persoana organizata, adaptabila, proactiva;

- abilitati de leader;

- persoana capabila sa lucreze in echipa;

Beneficii:

- bonusuri in functie de performanta;

- asigurare medicala la o retea de sanatate privata;

- tichete de masa.