Adresa/ adresele jobului

Caracal

Fabrica de mezeluri Malina Lux Caracal cauta o persoana responsabila si indemnatica pentru a ocupa postul de tehnician frigotehnist.

Va invitam sa va depuneti CV-ul fie la sediul fabricii din Caracal, str. . Gherea, nr. 105, jud, Olt, sau pe e-mail la adresa .

Cerintele postului:
- Experienta de minimum 2 ani in  intretinerea si reparatia echipamentelor frigorifice industriale si/sau auto;
- Calificare si cunostinte temeinice in domeniu;

- Disponibilitate de a lucra in ture;
- Spirit de observatie ascutit, indemanare;
- Flexibilitate, capacitate de a asimila noi cunostinte;
- Spirit de initiativa, persoana stabila.

Responsabilitatile postului:
- Inspectarea instalatiilor frigorifice si diagnosticarea eventualelor deficiente;

- Executarea de operatiuni de mentenanta corectiva si preventiva a sistemelor frigorifice industriale si auto;

- Executarea de operatiuni de intretinere si reparatie pentru aparatele de aer conditionat.

Oferim:
- Salariu motivant, raportat la experienta si realizarile profesionale;

- Tichete de masa;

- Un loc de munca stabil;
- Posibilitatea de a face parte dintr-o companie aflata in continua crestere;
- Echipament de protectie adecvat mediului de lucru.