Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

  • Candidatul ideal

    • Persoana serioasa, entuziasta, dornica de dezvoltare profesionala intr-un mediu dinamic.

    • Studii medii sau superioare;

    • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu reprezinta un avantaj important.

    • experienta in domeniul vanzarilor, serviciilor, distributie reprezinta un avantaj;

    • experienta in domeniul tehnic aparate vending si/sau espresoare superautomate ;

    • bune abilitati de comunicare si relationare;

    • capacitate de adaptare la situatii neprevazute si abilitatea de a cauta solutii pentru rezolvarea lor;

    • Abilitati de organizare a mediului de lucru, piese de schimb, instrumente.

    • persoana dinamica, cu initiativa, sociabila.

    • Abilitati de lucru cu dispozitive electronice de comunicare : laptop, telefon mobil, email, excel.

    • Permis de conducere categoria B obligatoriu.

    • Organizat, atent la detalii, punctual;

    • cunostintele de frigotehnie - reprezinta un avantaj

    Descrierea jobului

    • Disponibiltate la sarcini diverse, suport pentru alte departamente, gen aprovizionare si livrari

    • Punerea in functiune, repararea aparatelor profesionale de preparat cafea si rasnite.

    • Reparatii si revizii espressoare cafea, inlocuirea pieselor defecte  din locatiile clientilor sau dupa caz repararea echipamentelor profesionale intrate in service/la sediul firmei

    • Interventii pe teren pentru remedierea defectelor aparute la espressoare.

    • Mentinerea legaturii cu clientii si preluarea de comenzi de service

    • Sustinerea de prezentari legate de activitatea de service a firmei in vederea atragerii d enoi clienti.

    • Gestionarea stocului de piese de schimb si a comenzilor legate de acesta.

    • efectuarea si consemnarea instruirilor externe efectuate la clienti

    • intocmirea fiselor de reparatie interne si externe

    • pregatire/testare echipamente inainte de livrare

    Beneficii:

    • pachet salarial competitiv

    • bonusuri de performanta;

    • tichete de masa;

    • instrumente de lucru performante;

    • Se asigura formare profesionala in Italia ( Milano) la furnizorii externi de espressoare.

    • Se asigura training complet de barista

    • Autoturism nou si telefon de serviciu;

    • oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv tanar si orientat catre performanta;

    Descrierea companiei

    Taste Crafters a apărut din pasiunea pentru cafeaua de calitate, preparată corect. Oferim o gamă extinsă de echipamente și accesorii inovative pentru extracția cafelei, de o calitate superioară.

     Suntem distribuitori în România ai companiei DALLA CORTE, producător de espressoare de înaltă tehnologie. Dalla Corte este autorul unor inovații incredibile în lumea cafelei: grupurile complet independente și profilarea digitală a debitului de apă pe parcursul preparării unui espresso.

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile dvs. salariale?