Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

  • Specializare electrician/electromecanic;
  • Experienta minim doi ani, de preferat pe prese de injectie si/sau masini de decupat;
  • Abilitati tehnice;
  • Abilitati bune de comunicare;
  • Initiativa, seriozitate, persoana proactiva;
  • Cunostinte Engleza nivel mediu;
  • Disponibilitate de lucru pe trei schimburi.

Responsabilitati:

  • Efectueaza depanarea si intretinerea masinilor si utilajelor;
  • Cunoaste modeul de functionare al echipamentelor, sculelor, dispozitivelor si verificatoarelor utilizate;
  • Urmareste zilnic functionarea masinilor si utilajelor in scopul identificarii de disfunctionalitati;
  • Remediaza deficientele de reglaj, elimina sursele de zgomot, vibratii, praf, gaze nocive;
  • Regleza mecanismele mecanice, electrice, hidraulice, pneumatice pentru respectarea parametrilor functionali specificati.

Beneficii:

  • Tichete de masa si masa la cantina;
  • Transport asigurat;
  • Spor pentru orele de noapte si pentru orele suplimentare;
  • Prime semnificative.