Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Suceava

Candidatul ideal:
Cunostiinte temeinice de electronica aplicata.
Experienta in reparatia (software si hardware) dispozitivelor mobile (smartphones, tablete, laptop-uri )
Cunostiinte lb engleza (necesare utilizarii manualelor de reparatii).
Cunostiinte PC: Utilizare Internet Explorer, Office, Adobe Reader.

Descrierea jobului:

Daca dispui de cunostiintele si priceperea necesare, vei avea un salariu mult peste media orasului Suceava.
Vei sti in orice moment cat ai de incasat la finalul lunii!

Vei lucra intr-un domeniu care tine in permanenta pasul cu noutatile tehnologice, alaturi de colegi tineri si bine pregatiti si beneficiind de aparatura performanta.

Sarcina de baza presupune depanarea telefoanelor mobile. atat sub aspect “hardware“ (inlocuire touchscreen, display-uri, tratamente termice cu letcon sau statie de aer cald) cat si “software“ (asa-zisele decodari, recalibrari, reprogramari).