Acest job nu mai este activ.

Tehnician electronist service

Adresa/ adresele jobului

București

Societatea comerciala MADIC SRL, cu experienta in domeniul electronic, angajeaza personal pentru intretinere echipamente electronice profesionale (dupa procedura).

Viitorul nostru coleg va avea urmatoarele responsabilitati:

- intretine, identifica si remediaza defectele echipamentelor;

-mentine relatia cu clientii pentru intretinerea echipamentelor;

- completeaza fise de service pentru echipamente si alte documente din cadrul firmei;

- va desfasura activitate atat la client, cat si la sediul societatii.

Cerinte:

- studii medii;

- abilitatile practice in domeniul electronicii constituie un avantaj;

- carnet de conducere categoria B - obligatoriu;

- cunostinte operare PC - avantaj.

Beneficii:

- pachet salarial atractiv;

- bonuri de masa;

- training la locul de munca;

- telefon si masina de servici.