Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Descriere post:

- Diagnosticarea si remedierea defectiunilor pentru aparate electrocasnice mari (frigidere, combine frigorifice, congelatoare, masini de spalat rufe/ uscatoare, masini de spalat vase, aragazuri, plite, hote, etc) la sediul/ domiciliul clientului din zona proprie de acoperire - zona de acoperire este de aproximativ 100 km in jurul oraselor in care Depanero are puncte de lucru;
- Gestionarea pieselor de schimb (stoc + comanda piese);
- Gestionarea adecvata a echipamentelor, sculelor, uneltelor si autovehiculului utilitar in intretinere;
- Evidentierea corecta a pasilor reparatiilor in aplicatia service Depanero.

Candidatul ideal:

- Experienta relevanta in domeniul service-ului pentru electrocasnice mari: frigidere, combine frigorifice, congelatoare, masini de spalat rufe/ uscatoare,masini de spalat vase, aragazuri, plite, hote, etc.;
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii;
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Capacitatea de organizare eficienta a activitatii proprii;
- Cunostinte de operare PC;
- Posesor carnet de conducere cat. B;
- Atitudine proactiva, orientare spre rezolvarea problemelor;
- Viteza de reactie;
- Capacitate de a relationa cu usurinta si rezistenta la stres.

Constituie un avantaj:
- studiile/ certificarile in domeniul Electrotehnic;
- autorizatia ISCIR;
- orice alte certificari/ autorizatii in domeniu.