Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș; Oradea; București

Candidatul ideal:

  • Cunostinte tehnice si experienta relevanta in domeniul reparatiilor electrocanicelor mari;
  • Posesor carnet de conducere cat. B;
  • Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii;
  • Atitudine proactiva, orientare spre rezolvarea problemelor;
  • Constituie avantaj cunostinte reparatii masini de spalat, masini de spalat vase;
  • Autorizatie ISCIR (constituie un avantaj);

Descrierea jobului:

  • Diagnosticarea si repararea frigiderelor (electrocasnice) la sediul/domiciliul clientului din zona proprie de acoperire - zona de acoperire este de aproximativkm in jurul oraselor in care Depanero are puncte de lucru;
  • Inregistrarea/actualizarea fiselor de service pentru interventiile/reparatiile efectuate, folosind aplicatia interna;

Alte informatii:

  • Program de luni - vineri;
  • Abonament medical gratuit;
  • Se va pune la dispozitie: masina de serviciu; laptop; telefon; echipament/ustensile necesare pentru repararea produselor.