Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Candidatul ideal :

  • Cunostinte de electricitate, mecanica, lacatuserie, pneumatica;
  • Experienta minim 2-3 ani in activitate de service si mentenanta echipamente;
  • Seriozitate, disciplina, organizare, responsabilitate;
  • Aptitudine generală de invatare;
  • Capacitatea de a evalua şi a lua decizii prompte;
  • Absolvent profil electromecanic sau electrotehnic;
  • Limba engleza reprezinta un avantaj;
  • Disponibilitate pentru program de lucru in 2 schimburi ;
  • Constituie avantaj: cunostinte de automatizari, electronica, programare.

Principalele responsabilitati :

  • Pune in aplicare planul de mentenanta preventiva;
  • Se asigura ca se pune in aplicare planul de mentenanta autonoma;
  • Observa procesul de productie pentru identificarea eventualelor nereguli in utilizare echipamentelor.
  • Asigura diagnosticarea si repararea echipamentelor (compresoare de aer, statie de pompare, instalatia de incalzire, rooftop si chiller, perdele de aer, tuburi radiante, CNC-uri, masini de flansa, de tippen, cuptoare de calibrare etc);

Beneficii :

  • Salarii competitive si beneficii
  • Asigurare medicala pentru tine si familia ta
  • Transport asigurat
  • Mediu de lucru modern
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala (cursuri si specializari)
  • Contract de munca incheiat pe perioada nedeterminata
  • Pachet de discount pentru activitati sportive & wellness
  • Team building-uri & evenimente.