Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Strada Italia, Chiajna

Se recruteaza si din

București

Descrierea jobului

Atributiile principale ale postului:
• Asigura interventia de mentenanta primara;
• Este responsabil gestionarea si controlul deseurilor;
• Inregistreaza si gestioneaza defectiunile utilajelor utilizate pe platforma;
• Tine evidenta trainingurilor ISCIR;
• Se ocupa de testarea anual a stivuitoristilor in vederea semnarii talonului ;
• Ofera suport privind integrarea noilor angajati;

Candidatul ideal

Cerinte:

• Minim studii medii in domeniul tehnic;
• Cunostinte despre mentenanta utilajelor industrial si a echipamentelor;
• Experienta anteriora in gestionarea relatiilor cu furnizorii – avantaj;
• Responsabilitate, independent in munca;
•Capacitate de invatare rapida;
•Operare in MS Office (Excel, Word, Power Point) - Excel nivel mediu;
•Experienta anterioara in munca - minim 6 luni;

Program de lucru: 09:00-17:15

Nota:
Doar candidatii eligibili vor fi contactati.
Informatiile transmise catre FM Romania SRL vor fi pastrate in baza de date a companiei. In cazul in care nu sunteti de acord cu pastrarea informatiilor va rugam sa ne aduceti la cunostinta acest lucru, in scris la adresa