Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

300 - 450 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

1. Descrierea companiei

Postul este oferit de catre o companie producatoare de medicamente infiintata in anul 1992 si vizeaza persoane serioase ce doresc a se alatura echipei din departamentul tehnic in vederea extinderii capacitatii de productie, apoi in vederea oferirii de mentenanta utilajelor si echipamentelor de productie la nivel de companiei.

2. Candidatul ideal:

Studii obligatorii necesare: medii sau superioare - profil electrotehnic;

Experienta pe un post similar de cel putin 3 ani;

Experienta de lucru cu echipamente HVAC si BMS reprezinta un avantaj;

Cunostinte de nivel mediu in utilizarea calculatorului;

3. Descrierea postului:

- executa manevre de alimentare cu energie electrica sau de intrerupere a alimentarii cu energie electrica a diferitelor echipamente/instalatii/sisteme;

- intervine la nevoie ori de cate ori este necesar la remedierea oricaror defectiuni aparute la sistemele de productie din fabrica conform planificarii agreate cu seful ierarhic superior;

- participa la testarea si validarea echipamentelor/sistemelor din fabrica;

- dezinstaleaza/instaleaza echipamente in vederea relocarii;

- efectueaza activitati de intretinere ale echipamentelor/utilajelor de productie: reparatii instalatii hidraulice, schimbare curele, diverse reglaje, etc.

4. Beneficii

Se ofera un pachet salarial motivant, tichete de masa, un mediu de lucru placut si organizat, precum si posibilitatea dezvoltarii din punct de vedere profesional.