Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Botoșani

Societate comerciala angajeaza TEHNICIAN DTH
Locatie Botosani

CANDIDATUL IDEAL
- Cunostinte si experienta in domeniul montarii sistemelor de receptie prin satelit
- Cunoasterea procedurilor de instalare a componentelor care alcatuiesc sistemele DTH
- Capacitate de lucru sub presiune
- Capacitate de efort fizic prelungit
- Carnet de conducere categoria B
- Apt pentru lucru la inaltime
- Atitudine pozitiva indiferent de situatie si orientare catre client
- Punctual si serios
- Disponibilitate de lucru conform unui program felxibil

RESPONSABILITATI
- Instalare si Service sisteme DTH (receptie TV prin satelit)
- Respectarea programarilor pentru instalari si interventii
- Gestiunea stocului de materiale necesare pentru instalari sau provenit din recuperarile de pe teren
- Raportarea catre dispecerul de serviciu a activitatii din teren

BENEFICII
- Salar peste media pietei, corelat cu realizarile
- Mediu de lucru profesionist
- Masina de servici utilizabila in afara programului