Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 600 €

STUDII NECESARE POSTULUI de TEHNICIAN DENTAR

  • Post-licealăecializare –Tehnician dentar
  • Cunostințe teoretice și practice care să îți permită: să înțelegi termenii de bază din domeniu, etc.
  • Cunostinte de limba engleza nivel mediu sau avansat

APTITUDINI NECESARE

  • Integritate, corectitudine și devotament
  • Confidențialitate
  • Atitudine și comportament pozitive cu ajutorul cărora să relaționezi într-un mod constructiv și non-conflictual cu colegii, angajații și colaboratorii clinicii
  • Dorința de perfecționare continuă validată prin acțiuni concrete și consecvente de instruire și dezvoltare profesionala și personală
  • Capacitatea de organizare eficienta atât a activitaților, cât și a laboratorului dentar
  • Inițiativă concretizată prin motivare si determinare în găsirea și aplicarea de soluții optime care să contribuie la prevenția sau depăsirea obstacolelor întampinate

DESCRIEREA POSTULUI

  • Sub supravegherea  directorului clinicii angajatei/angajatului îi revine responsabilitatea de a oferi servicii excelente și de calitate.
  • Aceasta include asistarea medicului în cabinet la toate procedurile,  implicit realizarea amprentelor și înregistrărilor de ocluzie.
  • Disponibilitatea și abilitatea de a învăța realizarea unui set-up digital cu ajutorul unui soft utilizat în ortodonție
  • Perfecționare profesională continuă si training-uri oferite  atât în cadrul clinicii cât și în strainatate

DESCRIEREA CLINICII

Postul de technician dentar este unul extrem de important în cadrul echipei noastre deoarece oferă suport medicului și împreună cu acesta asigură reușita tratamentului, confortul si siguranța pacientului. Și pentru că prețuim fiecare coleg și ne dorim să contribuim la dezvoltarea sa, am pregatit un pachet salarial atractiv și un mediu de lucru extraordinar care îi poate aduce numeroase beneficii.

Dacă profilul tău corespunde viziunii și cerințelor noastre, te invităm să aplici pentru oportunitatea de a deveni membru al echipei Ortho Institute.

Salariul se discută la cabinet.

LOCAȚIE

Bucuresti, Dorobanti

TIPUL POZIȚIEI

Full-time

CONTACT: ORTHO INSTITUTE

Str. Roma,  SectBucuresti