Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Ghimbav

Se recruteaza si din

Brașov, Zărnești, Râșnov, Codlea

Responsabilitati noului coleg:

  • Monitorizarea proceselor de control al calitatii si limitele acestuia;
  • Oferirea de suport inginerilor de produs in actualizarea procedurilor de inspectie, audituri, stocuri pe linie;
  • Interventia in cazul in care apar probleme de calitate pe fluxul de productie;
  • Analiza situatiei si luarea deciziei de stop productie sau continuarea acesteia (dupa caz);
  • Escaladarea problemei catre functiunile in masura sa ia decizie (daca depaseste competentele tehnicianului de calitate);
  • Culegerea de date si prelucrarea acestora pentru sedinte sau alte raportari periodice.

Candidatul ideal trebuie sa aiba:

  • Studii medii;
  • Cunostinte medii de operare pe calculator (Excel, Word);
  • Cunostinte medii de limba engleza;
  • Cunostintele de electronica si experienta in domeniu.
  • Capacitate de luare decizii, atentie la detalii, abilitati de comunicare scrisa si verbal;

Ce iti oferim:

  • Contract individual de munca încheiat pe perioada nedeterminata;
  • Program de lucru în doua sau trei schimburi;
  • Spor de 25% pentru orele lucrate noaptea;
  • Spor de 200% acordat pentru orele suplimentare;
  • Beneficii: transport asigurat, tichete de masa, subventionare partiala cantina, subventie pachete de servicii medicale, prime de Paste si Craciun.