Detalii loc de munca

TEHNICIAN CALITATE / PRODUCTIE

Raspunde rapid
Nivelul carierei
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Posturi disponibile
1

Grupul international Nefab, ce ofera solutii complete de ambalare si servicii logistice aferente, recruteaza un Tehnician de calitate / productie, care sa se alature operatiunilor sale locale din Romania

Locatie: Brasov

Report to: Quality Engineer

Responsabilitati principale:

  • Verificarea calitativa a produselor finite si semifabricatelor si intocmirea documentatiei;
  • Verificarea calitativa a produselor la receptie in depozit si intocmirea documentatiei;
  • Gestionare scrap si produse NOK;
  • Coordonarea echipei de asamblare / instructiuni de lucru;
  • Urmarirea / raportarea productiei zilnice si a timpilor aferenti;

 Cerinte

  • Experienta in control calitate produse
  • Cunostiinte desen tehnic – usurinta in interpretare desene 2D;
  • Usurinta in operare calculator; nivel minim utilizare – Word, Excel
  • Meticulozitate, punctualitate si responsabilitate; atentie la detalii;
  • Experienta in coordonarea unei echipe constituie avantaj;
  • Engleza - nivel mediu constituie un avantaj

Oferim

  • Pachet salarial competitiv, ce include bonus de performanta
  • Posibilitati de dezvoltare in cadrul unei echipe dinamice