Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Iași

Societatea noastra recruteaza la Punctul de Lucru din Iasi, personal in vederea angajarii pentru:

- TEHNICIAN AUTOMATE CAFEAsi TEHNICIAN ESPRESSOARE OFFICE- 2 posturi;

- AGENT COMERCIAL- 1 post.

Candidatul ideal:

TEHNICIAN AUTOMATE CAFEAsi ESPRESSOARE OFFICE

  • Studii medii tehnice finalizate  ( profil electromecanic);
  • Capacitate de a lucra in echipa, punctualitate, responsabilitate, flexibilitate; calitati de lider, asumarea de responsabilitati;
  •  Bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Corectitudine;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Experienta relevanta in domeniu reprezinta un avantaj.

AGENT COMERCIAL

  • Abilitati de comunicare si putere de convingere;
  • Foarte buna orientare spre rezultate;
  • Spirit întreprinzător, inițiativă, caracter dinamic, cooperant;
  • Bune calități de planificare și organizare în gestionarea concomitentă a mai multor sarcini;
  • Disponibilitate pentru deplasari in regiunea Moldovei;
  • Minim studii medii (diploma de bacalaureat);
  • Permis de conducere categoria B.

Responsabilitati

TEHNICIAN AUTOMATE CAFEA:

 - Instalarea, intretinerea generala si reconditionarea automatelor de cafea si bauturi calde pe teren si la sediul punctului de lucru;

- Programare automate si sisteme de plata;

- Control de calitate;

- Intocmirea necesarului de piese de schimb si evidenta stocului de materiale;

- Asigurarea interventiei operative pentru rezolvarea problemelor tehnice din teren;

- Realizarea rapoartelor de mentenanta generala preventiva si corectiva, precum si a fiselor de interventie.

TEHNICIAN ESPRESSOARE OFFICE:

  • Instalarea aparatelor si asigurarea mentenantei la client;
  • Realizarea rapoartelor de mentenanta a echipamentelor;
  • Service pentru aparate uzate la sediul societatii;
  • Intocmirea necesarului de piese de schimb si evidenta stocului de materiale;
  • Realizarea fiselor de interventie din teren.

AGENT COMERCIAL:

  • Distributia marfurilor pentru clientii din baza de date;
  • Monitorizarea zilnica a vanzarilor si a incasarilor; evidenta stocului personal de marfa;
  • Promovarea produselor comercializate, mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti pentru ramura de espresoare office/ home;

 Se ofera:

- Mediu de lucru stabil, bazat pe corectitudine  si respect;

- Asigurarea unei masini de serviciu si telefon;

- Pachet salarial negociabil, functie de experienta in domeniu, evolutia profesionala personala si in echipa;