Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Cine suntem:

Salut! Noi suntem CIEL Romania, prima companie din Romania specializata in dezvoltarea de solutii financiar – contabile si de management al afacerii, insotite de servicii profesionale de Asistenta Tehnica. Avem viziune si pretuim inovatia astfel incat am construit de la zero cel mai performant software financiar-contabil integrat, solutia ideala pentru managementul de succes al oricarei afaceri.

Care vor fi responsabilitatile tale in echipa  CIEL?

Vei oferi clientilor asistenta de business pentru  produsele software Ciel de la distanta sau la sediul acestora, pentru problemele pe care le intampina in utilizarea aplicatiilor.

Cum dorim sa fii tu?

  • Sa ai atitudine pro-client, intr-o maniera politicoasa si profesionista,
  • Sa ai studii economice si/sau tehnice, care sa ofere capacitatea de a intelege solicitarea clientului si a asigura asistenta de care acesta are nevoie,
  • Sa ai experienta intr-un post similar sau experienta in relatia cu clientii,
  • Cunostintele de Microsoft SQL constituie un avantaj

 Ce ITI oferim?

  • Un pachet salarial atractiv;
  • Accesul la o gama variata de servicii si analize medicale (inlcusiv servicii stomatologice), pe baza contractelor incheiate de Ciel cu parteneri din domeniul medical;
  • Posibilitatea accesarii Primei biblioteci pentru companii din Romania- Bookster
  • Vei lucra intr-o echipa tanara, vesela si pasionata, intr-o locatie in centrul Bucurestiului, in apropierea metroului.