Tehnician amenajari logistice Stanleybet

tehnician - logistica - amenajari interioare

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Sibiu; Brăila; București

Responsabilitati

- Realizarea operatiunilor de amenajare a spatiilor nou achizitionate, dupa planul stabilit in cadrul Departamentului de      Logistica;
- Intretinerea operatiunilor de curatenie generala, de cate ori aceasta se impune, in spatiile inchiriate;
- Realizarea reparatiilor curente care tin de mentenanta spatiilor inchiriate;
- Efectuarea sarcinilor curente de logistica, indicate de Directorul de Logistica.

 Cerinte

- Experienta de minim un an in activitati de constructii sau amenajari interioare;

- Cunostinte medii cu privire la instalatii de joasa tensiune;
- Indemanare si pricepere in manevrarea instrumentelor de lucru;
- Rapiditate si eficienta in realizarea lucrarilor indicate;
- Capacitate de a urma un plan prestabilit si instructiuni precise;
- Abilitatea de a-si planifica si coordona activitatea proprie;
- Bun executant si abilitati practice dezvoltate;
- Permis conducere cat B;
- Disponibilitate pentru deplasari in tara.

Oferta (bonusuri, beneficii)
- Salariu fix, bonuri de masa, diurne;
- Oportunitati de avansare in cariera;
- Mediu de lucru dinamic si profesionist.