Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Descrierea Postului:

Postul de Tehnic Specialist este in cadrul unei companii multinationale producatoare de produse profesionale de igienizare si dezinfectie, el se ocupa de mentenanta si buna functionare a sistemelor de dozare si de implementarea corecta a portofoliului de produse in locatia clientului.

Resposabilitati:

  • Efectueaza vizite de service in locatia clientului cu scopul de a verifica si a efectua mentenanta echipamentelor ;
  • Instaleaza sistemele de dozare si le regleaza in funtie de produsele implementate;
  • Rezolva situatiile semnalate de client in care sistemele de dozare sau functionalitatea produsului necesita

Experienta si calitati:

  • Experienta tehnica ;
  • Cunostinte de operare a sculelor profesionale ;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Cunostinte de operare a calculatorului si a programelor Microsoft Office ;

 Beneficii

  • Salariu atractiv, ce va fi agreat intre candidat si managerul responsabil de zona in functie cunostintele si experienta candidatului ;
  • Masina de serviciu ce va putea fi folosita si in scop personal ;
  • Traininguri tehnice si legate de produse ;
  • Oportunitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala ;

Recrutam pt zonele/judetele : Bucuresti si Iasi.