Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Olyan szerelőket keresünk, akik szívesen szerelnének pótkocsikat és emellett még angol nyelvtudással is rendelkeznek!

Feladatok:
- Lámpák, alváz, fékrendszer javítása
- Gumiabroncsok cseréje
- Elektromos rendszer hibaelhárítása
- Pótkocsik műszaki vizsgáztatása

Elvárások:
- Kommunikációképes angol nyelvtudás (feltétlenül szükséges!)
- Bármilyen gépjármű szerelésében szerzett minimum 2 éves munkatapasztalat

Előny:
- Szakképzettség (autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő, teherautó szerelő stb.)
- C, E vagy CE kategóriás jogosítvány
- Hegesztésben szerzett tapasztalat
- Jártasság elektronikában

Amit adnánk cserébe:

- Kiemelkedő bérezés
- Ingyen szállás (műhely mellett közvetlenül, saját szobával, internettel)
- Minimum heti 40óra munkavégzés, egy műszak
- Hivatalos, bejelentett munkaviszony, egészségbiztosítás
- Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható cégnél
- Utazás és ügyintézés teljes körű támogatása magyar koordinátorral

Munkavégzés helye: Gorinchem, Hollandia