TEAM LEADER Wave Advertising

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

300 - 495 €

Candidatul ideal trebuie sa intruneasca cerintele de mai jos:
- permis de conducere obtinut de minim 2 ani;
- cunostinte de limba engleza;
- capacitatea de relationare;
- capacitatea de lucru in conditii de stres;
- constiinciozitate;
- capacitatea de lucru in echipa;
- politete, entuziasm.

Responsabilitati:
- implementarea si coordonarea campaniilor promotionale;
- coordonarea echipei;
- intocmirea rapoartelor zilnice;
- gestiunea stocurilor.

Beneficii:
- pachet salarial atractiv(contract de munca)
- masina;
- mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si dinamica;
- posibilitatea dezvoltarii personale si profesionale.

Descrierea companiei

Wave Division is THE Consumer Engagement Agency

It provides brand marketers with the most cost effective consumer’s Engagement programs, via

the most relevant channels of communication;
delivery of quality content;
reation of powerful context for consumers through their path of purchase.

WE Innovate, We Lead and We always Engage by telling your brand story at its full potential!