TEAM LEADER Wave Advertising

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

300 - 500 €

Candidatul ideal trebuie sa intruneasca cerintele de mai jos:
- permis de conducere obtinut de minim 2 ani;
- cunostinte de limba engleza;
- capacitatea de relationare;
- capacitatea de lucru in conditii de stres;
- constiinciozitate;
- capacitatea de lucru in echipa;
- politete, entuziasm.

Responsabilitati:
- implementarea si coordonarea campaniilor promotionale;
- coordonarea echipei;
- intocmirea rapoartelor zilnice;
- gestiunea stocurilor.

Beneficii:
- pachet salarial atractiv(contract de munca)
- masina;
- mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si dinamica;
- posibilitatea dezvoltarii personale si profesionale.

Descrierea companiei

Wave Division is THE Consumer Engagement Agency

It provides brand marketers with the most cost effective consumer’s Engagement programs, via

  • the most relevant channels of communication;
  • delivery of quality content;
  • creation of powerful context for consumers through their path of purchase.

WE Innovate, We Lead and We always Engage by telling your brand story at its full potential!