Acest job nu mai este activ.

Team Leader/ Departament Service

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

26 Strada Biharia, București

Coordonarea activitatii departamentului tehnic.

Responsabilitati:

Coordonarea activitatii departamentului tehnic, acordare consutanta tehnica personalului din subordine.
Asigurarea bunei functionari a proceselor de service si asigurarea productivitatii.
Urmarirea modului de lucru cu respectarea stricta a proceselor operationale si a si procedurilor, de catre personalul din subordine.
Elaborarea si implementarea de noi procedure si procese, astfel incat sa se respecte indicatorii agreati.
Verificari perioadice a calitatii la nivelul deparatmentului in functie de standarul de calitate stabilit.
Asigurarea rapoartelor periodice solicitate si evaluarea trend-ului indicatorilor urmariti.

Cerinte:
Experienta in domeniul tehnic, cunostinte solide teoretice si practice.
Abilitati de leadership si management.
Bune abilitati de comunicare si negociere.
Spontaneitate, initiativa.
Flexibilitate in gandire.
Atentie concentrata si distributiva.

Pregatire:
Studii superioare

Oferta (bonusuri, beneficii)
Salariu motivant, oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, intr-o companie moderna.