Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

1000 - 2000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Compania: Bora&Bora

Oraș: Oradea

Ocupație: Ocupare deplină

Salariul: €/luna

Descrierea postului vacant

Cerințe:

Experiență de lider în cadrul unui centru de contact

• Persoană foarte motivată, cu abilități de a dezvolta și a mentora membrii echipei pentru a atinge așteptările de performanță

• Lucrați bine sub presiune și urmați-vă pe elementele finalizate

• Abilități puternice de comunicare, atât în scris, cât și verbal (engleza și limba română)

• Abilitatea de a conduce echipa în activități multi-tasking, prioritizare și respectarea termenelor de livrare

• Abilitatea de a mentora, de a instrui si de a oferi directia unei echipe de angajati

• Disponibilitatea de a lucra cu un program flexibil

RESPONSABILITATI:

• Responsabil pentru supravegherea zilnică a unui grup de operatori de call center, inclusiv monitorizarea activității și a prezenței, în conformitate cu politica organizației și cerințele legale aplicabile

• Coaching-ul efectuează rapoarte directe asupra performanței lor în mod regulat, pentru a se asigura că măsurătorile de performanță sunt realizate la un minim săptămânal

• Identificarea aspectelor legate de performanță, elaborarea unui plan de acțiune pentru îmbunătățire, punerea în aplicare a acțiunilor corective, inclusiv până la încetarea angajării

• Asigurați-vă că serviciul livrat clienților noștri îndeplinește indicatorul cheie de performanță ("KPI-uri") și așteptările financiare

• Să comunice așteptările angajaților și să furnizeze actualizări în timp util

• Oferirea de expertiză în materie de gestionare a apelurilor pentru clienți, în funcție de necesități

• Realizați întâlniri de echipă pentru a asigura comunicarea eficientă a informațiilor relevante și ca forum deschis pentru intrare. Programarea și organizarea activităților echipei

• Rămâneți la curent cu procesele, politicile și procedurile interne de lucru. Participați la formarea necesară pentru dezvoltarea managerului